У парку «Зелений Гай» відкрився льодовий майданчик «Green Ice».
Особливість «Green Ice» у тому, що ковзанка функціонує без сеансів: відвідувачі можуть виходити на кригу у будь-який зручний час і кататися стільки, скільки забажають.
Графік роботи: щоденно з 10:00 до 21:00.
Дитячі та дорослі ковзани входять у вартість квитка.
Ковзанка працюватиме до кінця січня.
Софія Світла









