31 грудня весь громадський транспорт працюватиме у штатному режимі за розкладом робочого дня. А у перший день 2025 року стануться деякі зміни.
1 січня електротранспорт працюватиме в режимі робочого дня зі зниженням випуску на 20%.
Час початку та закінчення руху залишиться незмінним.
Автобусів на маршрутах також буде зменшено на 20-30%.
Але їхня робота розпочнеться на годину пізніше: у віддалених районах міста – з 5:45-6:00; у центрі – з 7:00.
Софія Світла









