На Перемозі з’явилися “народні” ялинки. Так небайдужі мешканці району вирішили привітати дніпрян з Новим роком.
Містяни власноруч прикрасили цілу алею ялинок, які ростуть на бульварі Слави. Були звичайні дерева – стали новорічні.
Прикрашені вічнозелені дійсно додають перехожим святкового настрою.
А ще більше радує небайдужість наших людей та їхнє прагнення створити свято не тільки для себе, а й для оточуючих.
З прийдешнім Новим роком!

Софія Світла









