Окупанти вдарили по Нікополю та Мирівській громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
Ввечері та вночі ворог декілька разів атакував Нікопольщину. Окупанти били з артилерії, обстрілювали з «Граду» й запустили дрон-камікадзе.
Цілили по райцентру та Мирівській громаді.
Пошкоджено медичний центр, 7 приватних будинків. Сталася пожежа, вогнем знищено господарську споруду, пошкоджено ще 6, зачепило й газогін.
На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









