У новорічну ніч на світ з’явилися чотири нових мешканці нашої області.
Усі – дівчатка.
Двоє з них народилися у Дніпрі, інші – у місті Самар та Кривому Розі.
А загалом за добу в області світ побачили 24 немовляти. Порівну – хлопців та дівчат. Вітаємо щасливих батьків!
З Новим роком, Дніпропетровщино!
Юлія Олександрова









