Окупанти били по Нікополю, Покровській, Марганецькій, Червоногригорівській та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
Ворог не припиняє бити по Нікопольщині – за день окупанти здійснили близько трьох десятків атак артилерією та дронами-камікадзе.
Цілили по Нікополю, Покровській, Марганецькій, Червоногригорівській та Мирівській громадах.
Пошкоджено 11 приватних будинків, 7 господарських споруд, підприємство, адміністративні будівлі, теплиці та парники, магазин, авто, інфраструктуру та газогін.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова
На щастя, обійшлося без постраждалих









