Сьогодні окупанти вбили мешканця Нікополя. Також є поранена та багато руйнувань.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Важкий день для Нікопольщини. У райцентрі через ворожий обстріл загинув 43-річний чоловік, який просто у неділю йшов додому з покупками.
Постраждала також жінка 40 років. Вона буде відновлюватися вдома.
Загалом по району було близько двох десятків атак. Окупанти цілили не тільки по Нікополю, а й по Марганецькій та Покровській громадах. Гатили з артилерії, дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників.
Пошкоджені декілька багатоквартирних будинків, підприємства, інфраструктура, супермаркет, 3 приватні оселі, 2 гаражі, стільки ж авто, господарська споруда та лінії електропередачі.
Гучно було також у Зеленодольській громаді Криворізького району. Ворог атакував дроном-камікадзе. Обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









