Пізно ввечері та вночі окупанти атакували Нікопольщину артилерією та запустили дрон-камікадзе.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Ворог бив по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах.
На щастя, цього разу обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









