Дніпрян сьогодні, на свято Водохреща, закликали утриматись від занурень у воду.
Цього року обстеження дна водойм у Дніпрі водолази-рятувальники не проводили, очищення від небезпечних предметів не здійснювали.
Тому офіційно облаштованих місць для занурення немає.
В умовах воєнного стану масові заходи на міських пляжах не проводяться.
А от у місті Самар облаштували до свята офіційне місце для проведення обряду занурення у воду.
На «Молодіжному остріві» по вулиці Паланочній комунальниками облаштовано місце для занурення, а водолазною службою обстежено акваторію водоймища.
Для зручності пірнаючих там встановлені теплі намети для перевдягання. Також забезпечено чергування медиків, рятувальників та поліції.
З 11:00 години священнослужителі провели освячення води для всіх бажаючих.
Софія Світла









