З 30 грудня по 5 січня вогнеборці ліквідували 86 пожеж у нашій області: 47 – у житловому секторі, 13 – у нежитловому та 7 – на транспорті. Ще 16 разів виїжджали гасити екосистеми області – вогонь пошкодив понад 2 га території.
Загалом протягом тижня наші надзвичайники врятували 64 людини, серед них 6 дітей. На жаль, 6 мешканців області загинуло.
Інна Кот









