Ворог атакував два райони нашої області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня окупанти вдарили по Нікопольщині більше десятка разів. Ворог атакував артилерією та дронами-камікадзе, скидав боєприпаси з безпілотників.
Цілили по райцентру, Марганецькій та Мирівській громадах. Пошкоджений магазин, будівля, що не експлуатувалася, та інфраструктура. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Також ворог атакував Зеленодольську громаду Криворізького району дроном-камікадзе. Ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









