Окупанти били по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог атакував Нікопольщину більше двох десятків разів – били з артилерії, дронами-камікадзе й скинули боєприпас з безпілотника.
Цілили по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджені 6 приватних будинків, господарська споруда, підприємство, адмінбудівля, теплиця, з півдесятка сонячних панелей та лінії електропередачі.
Обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









