Вчора вранці “швидку” викликали на місце ДТП на Нікопольщині. Внаслідок зіткнення двох авто постраждали двоє чоловіків 64 та 58 років.
У одного з потерпілих було діагнозтовано: ЗЧМТ, СГМ, забій грудної клітки, перелом ребер зліва, у іншого чоловіка – ЗЧМТ, СГМ, перелом носа та перелом ребер.
Після надання невідкладної допомоги, постраждалих у стані середньої тяжкості оперативно доставили до Марганецької лікарні.

Інна Кот









