Окупанти били по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Близько двох десятків атак – ворог протягом усього дня бив по Нікопольщині. Гатили з артилерії, дронами-камікадзе й скидали боєприпас з безпілотника.
Цілили по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадах.
Сталася пожежа, пошкоджені 6 приватних будинків, 3 господарські споруди, вантажівка, мікроавтобус, інфраструктура та лінія електропередачі.
За уточненою інформацією, через нічний удар по Синельниківщині понівечені близько двох десятків приватних осель та начальний заклад.

Юлія Олександрова









