Окупанти били по Нікополю, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Більше півтора десятка атак за день – ворог продовжує тероризувати Нікопольщину. Окупанти били з артилерії, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Постраждали двоє чоловіків – 46 та 74 років. Їх госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Пошкоджені підприємства, 5 приватних будинків, 3 господарські споруди, з десяток гаражів та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









