Окупанти атакували два райони області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-З вечора і до ранку ворог продовжував атакувати Нікопольщину. Окупанти обстрілювали район з артилерії та «Градів», запустили й дрон-камікадзе.
У Нікополі через ворожий обстріл постраждав 40-річний чоловік. Лікуватиметься вдома.
Цілили по Нікополю, Мирівській, Покровській та Марганецькій громадах.
Пошкоджене підприємство, інфраструктура, приватний будинок, вантажівка та лінія електропередачі.
Гучно було і у Самарівському районі. Сталася пожежа, пошкоджена господарська споруда, 3 приватні будинки, легковик. Медики надали допомогу 10-річному хлопчику і жінкам 30 та 88 років.

Юлія Олександрова









