Вчора Мережею ширилося відео, як двоє відморозків з “Мерседеса” накинулися та жорстоко відлупцювали літнього водія ВАЗ через конфлікт під час руху. Інцедент стався на одній з вулиць Кам’янського. Усе сталося на очах у дружини потерпілого та багатьох свідків, які намагалися захистити пенсіонера, але агресивні чоловіки їм теж погрожували.
Сьогодні на ранок стало відомо, що тих відморозків вже розшукали.
Про це повідомив особисто мер Кам’янського Андрій Білоусов.
-З приводу вчорашнього зухвалого інциденту, поширеного в ЗМІ, коли двоє зарвавшихся, знахабнілих молодиків напали на людину старшого віку на дорозі, я розмовляв з керівником поліції. За даним фактом поліцією порушено кримінальну справу та вже проводяться відповідні слідчі дії. Учасників конфлікту встановлено. Свою «сміливість» чоловікам краще було б показувати в боротьбі з ворогом, а не знущатися з беззахисної людини. Така ганебна поведінка не має місця в нашому суспільстві та не повинна залишитися безкарною, – написав міський голова.
Дуже сподіваємося, що винні отримають по заслугах.
Інна Кот









