Окупанти обстріляли два райони області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні ворог атакував Нікопольський та Синельниківський райони.
По Нікопольщині запустили з десяток дронів-камікадзе. Цілили по райцентру, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджена заправна станція. Люди не постраждали.
Гучно було і у Синельниківському районі. Наслідки уточнюються.

Юлія Олександрова









