Через ворожий артобстріл у Нікополі постраждав 41-річний чоловік.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня окупанти більше двох десятків разів атакували Нікопольщину. Били артилерією, дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Через ворожий артобстріл у Нікополі постраждав 41-річний чоловік. Йому надали усю необхідну медичну допомогу, лікуватиметься вдома.
Пошкоджені підприємства, приватний будинок, 3 господарські споруди, вантажівка, лінія електропередачі.
Гучно було і у Синельниківському районі. Наслідки уточнюються.

Юлія Олександрова









