За день ворог чотири рази атакував Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Окупанти били дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників. Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді.
Пошкоджена інфраструктура, але ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









