Гарна новина на ранок – ніч в області минула спокійно.
В жодній з громад Дніпропетровщини обстрілів не зафіксовано.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Ввечері та на ранок працювали наші захисники та захисниці з ПвК «Схід».
Оборонці неба збили над областю 2 ворожих БпЛА.
Дякуємо за цілодобовий захист!
Юлія Олександрова









