Окупанти били по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти атакували Нікопольщину близько двох десятків разів. Били з артилерії, застосовували дрони-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників й обстріляли з «Граду».
Цілили по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах. Пошкоджена релігійна установа, комунальне підприємство та з десяток сонячних панелей. Люди не постраждали.

Юлія Олександрова









