Окупанти били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Пізно ввечері та вночі ворог атакував населені пункти Нікопольщини. Окупанти обстрілювали район з «Градів», артилерії, застосували дрон-камікадзе.
Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді. Пошкоджена адміністративна будівля, підприємство та газогін.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









