Новий летальний випадок внаслідок ковіду зареєстровано у нашій області.
З 10 по 16 січня захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) на Дніпропетровщині знаходиться на сезонному рівні.
Про це повідомляє ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ».
За тиждень зареєстровано 8,0 тисяч випадків ГРВІ – зростання на 10,2% у порівнянні з минулим тижнем.
До лікарень госпіталізовано 350 хворих, серед них 163 дитини.
На жаль, зареєстровано 1 летальний випадок з лабораторно підтвердженим COVID-19.
Хворий був старше 60 років та мав супутні захворювання, проти COVID-19 щеплений не був.
Софія Світла









