Окупанти били по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог майже два десятки разів атакував Нікопольщину. Окупанти скидали боєприпаси з безпілотників, били з артилерії та дронами-камікадзе.
Цілили по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
Пошкоджений приватний будинок, сталася пожежа, зачепило причеп та вантажівку.

Юлія Олександрова









