Окупанти били по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти декілька разів били по Нікопольщині. Гатили з артилерії і запускали дрони-камікадзе.
Цілили по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах. Пошкоджені 2 приватні оселі, господарська споруда, заправна станція, лінія електропередачі та газогін.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









