Нещодавно в Дніпропетровському національному музеї імені Дмитра Яворницького відбулось відкриття виставки «Акварель, темпера і акрил: 40 років з пензлем в руках. Роботи художника Сиротюка”.
Вона присвячена 40-річчю творчості митця.
На цій виставці представлено 25 картин художника і ще 2 мозаїки від Євгена Зелінського.
Відвідувачі можуть побачити твори різних жанрів. Картини захоплюють своєю красою та дивовижним реалізмом. У кожній роботі художника відчувається тонке розуміння деталей та майстерність.
Опитування декількох відвідувачів виставки показало, що найбільше запамʼятовуються картини: «Драгобрат. Зимовий ранок» і «Старі човни» через їх особливу атмосферу.
Загалом художник вражає своєю майстерністю передавати настрій та почуття через картини.
Тож цю експозицію обов’язково треба побачити.
Виставка працює кожен день, крім понеділка, з 10:00 до 16:00.

Дарʼя Сорокіна









