Окупанти били по Нікопольщині та Синельниківщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог близько десятка разів атакував Нікопольщину. Гатили з артилерії та дронами-камікадзе.
Цілили по райцентру та Марганецькій громаді.
Постраждали двоє людей, чоловік 48 та жінка 70 років. Їм надали усю необхідну медичну допомогу.
Пошкоджені 3 багатоквартирних будинки, автівки, 2 приватні оселі, нежитлова будівля, зачепило й підприємство.
Також гучно було у Синельниківському районі. Обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









