Окупанти вдарили по Нікополю і Покровській громаді. А також атакували область дронами.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Від пізнього вечора і до ночі окупанти обстрілювали Нікопольщину артилерією та «Градами».
Цілили по Нікополю й Покровській громаді.
На щастя, люди не постраждали.
Також вночі працювали наші сили ППО. Оборонці неба з ПвК «Схід» знищили 3 БпЛА противника. Дякуємо за захист!
Юлія Олександрова









