Окупанти атакували два райони області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог атакував два райони області – Нікопольський та Синельниківський.
У Синельниківському районі внаслідок ворожих ударів постраждали троє людей, серед них – 12-річний хлопчик, а також 54-річний чоловік та 83-річна жінка. Їм надали медичну допомогу.
Пошкоджені 16 приватних будинків, два – зруйновані, зачепило господарські споруди, 2 автівки.
По Нікопольщині було близько півтора десятка атак. Гатили з артилерії, дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах. Пошкоджений приватний будинок. Люди не постраждали.

Юлія Олександрова









