Окупанти сьогодні вдарили КАБами по єдиній школі у Новопавлівській громаді Синельниківського району.
Сталася масштабна пожежа.
Заклад освіти зруйновано вщент.
Про прильот двох КАБів повідомив голова Новопавлівської громади Микола Гаврилов.
Також зруйновано кілька приватних будинків поряд зі школою.
Дивом обійшлося без загиблих та поранених.
-Будівля школи повністю зруйнована.
Найближча хата навпроти школи зазнала сильних руйнувань. В багатьох домівках повилітали вікна, двері, пошкоджено дахи. Постраждали будівлі сільгоспвиробників. На щастя, всі живі і неушкоджені, – написав у соцмережах Микола Гаврилов, показавши відео жахливих наслідків.
Юлія Олександрова









