Сьогодні окупанти знову атакували Нікопольщину та Синельниківщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти вкотре атакували два райони області. Від ворожих ударів потерпала Нікопольщина й Синельниківський район.
По Нікопольщині за день окупанти здійснили близько двох десятків атак. Били артилерією і дронами-камікадзе.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Постраждав чоловік 37 років, йому надали необхідну медичну допомогу.
Пошкоджені 6 приватних будинків, 3 господарські споруди, гараж,Н автівка, заправна станція, мікроавтобус, промислове та сільськогосподарське підприємства, лінії електропередачі та газогін.
У Синельниківському районі через ворожий удар пошкоджені 7 приватних будинків та лінія електропередачі. Обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









