Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти за день атакували Нікопольський та Синельниківський райони області.
По Нікопольщині було близько двох десятків ударів з артилерії, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Постраждав 47-річний чоловік. Йому надали усю необхідну медичну допомогу.
Пошкоджені промислові підприємства, вантажівки й причеп.
Знову гучно було у Синельниківському районі. Там зачепило 5 приватних будинків, магазин та газогін. На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









