Надвечір ворог вдарив КАБом по Новопавлівській громаді. Є поранений та руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Знову під ударом два райони області – Нікопольський та Синельниківський.
Протягом дня ворог поливав вогнем Нікопольщину. Окупанти вдарили близько трьох десятків разів з артилерії, дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській і Покровській громадах.
Пошкоджені підприємства та інфраструктура, 2 багатоповерхівки, 5 приватних будинків, 4 господарські споруди, адмінбудівля, автівки, 2 гаражі та лінія електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Надвечір ворог атакував і Синельниківський район. По Новопавлівській громаді вдарили КАБом. Там пошкоджено приватну оселю. Є поранена людина. Усі обставини зʼясовуються.
За уточненою інформацією, через ранковий удар по Криворіжжю у Зеленодольській громаді мешканці будинків та соціальні установи залишилися без теплопостачання. Але, на щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









