Окупанти били по Нікополю, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог більше десятка разів атакував Нікопольщину. Били артилерією, дронами-камікадзе й скинули боєприпас з безпілотника.
У Марганці через артобстріл поранена 45-річна жінка.
Загалом окупанти цілили по райцентру, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджені підприємства, багатоповерхівки, 4 приватні оселі, 5 господарських споруд, будівля, що не експлуатувалася, адмінбудівля, 3 магазини, 4 авто, парник, інфраструктура та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









