Протягом тижня у нашій області зареєстровано 13,9 тисяч випадків ГРВІ.
Спостерігається зростання на 7,3% у порівнянні з минулим тижнем.
Серед хворих – 53,7% дітей до 17 років.
До лікарень госпіталізовано 528 хворих, серед них 257 дітей.
Про це повідомляє ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ».
Також зареєстровано 78 випадків гострих кишкових інфекцій, 5 випадків підозри на кашлюк (Кривий Ріг, Дніпровський район), 3 випадки гострого вірусного гепатиту.
Турбуйтеся про своє здоров’я!
Софія Світла









