Ворог бив по Нікополю, Покровській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти протягом дня поливали Нікопольщину вогнем – атакували близько трьох десятків разів. Били з артилерії, дронами-камікадзе й скинули боєприпас з безпілотника.
У Нікополі через ворожий обстріл постраждала 78-річна жінка. Їй надали необхідну допомогу.
Російські війська цілили по Нікополю, Покровській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Сталися пожежі, пошкоджені 4 багатоквартирні будинки, транспортне і промислові підприємства, 9 приватних осель, 7 господарських споруд, магазин, клініка, парник, автівки, мопед, заправна станція, лінія електропередачі та газогін.

Юлія Олександрова









