Сьогодні увечері у Кривому Розі пролунав вибух. Окупанти атакували місто балістичною ракетою Іскандер-М.
Є пошкодження інфраструктури.
На щастя, обійшлося без жертв.
-Інформація згодом. Головне – всі живі. Є пошкодження у багатоквартирних будинках, об’єктах бізнесу та навчальному закладі. Поруч розгортаємо Штаб допомоги людям, – повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Юлія Олександрова









