Обласна школа вищої спортивної майстерності – у трійці найкращих в Україні.
Міністерство молоді та спорту України підбило підсумки 2024 року та оприлюднило рейтинг шкіл вищої спортивної майстерності.
-Серед 33 закладів наша Дніпропетровська обласна ШВСМ посіла третє місце, – повідомив голова облради Микола Лукашук.
У 2024 році спортсмени ШВСМ взяли участь у 130 Всеукраїнських змаганнях, де завоювали 521 медаль:
• 208 золотих
• 178 срібних
• 135 бронзових.
А також у Міжнародних змаганнях, де вибороли 87 медалей загалом:
• 39 золотих
• 18 срібних
• 30 бронзових.
Вітаємо наших спортсменів та тренерів! Бажаємо нових перемог!

Софія Світла









