Ворог вдарив по Нікополю, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня окупанти били по Нікопольщині близько двох десятків разів. Гатили з артилерії, дронами-камікадзе й скинули боєприпас з безпілотника.
Ворог цілив по Нікополю, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджені підприємства, приватний будинок, господарська споруда, АЗС та інфраструктура.
На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









