Окупанти били по Нікополю, Мирівській, Червоногригорівській, Покровській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Близько півтора десятка атак – ворог знову бив по Нікопольщині. Гатили з артилерії та безпілотниками.
Цілили по Нікополю, Мирівській, Червоногригорівській, Покровській та Марганецькій громадах.
Внаслідок ворожих атак сталася пожежа. Пошкоджена багатоповерхівка, адмінбудівля, інфраструктура, 3 приватні оселі, 2 господарські споруди, авто, газогін та лінія електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









