Днями під час комендантської години патрульні Віталій Кузьменко, Олександр Головко та Станіслав Кирієнко помітили в Новокодацькому районі Дніпра просто посеред проїзної частини чоловіка без верхнього одягу.
Містянин тремтів від холоду, мав садна на обличчі та був розгублений.
Як опинився на дорозі, він не пам’ятав, втім розповів, що дуже змерз і вже півтори години йде до себе додому, оскільки громадський транспорт уже не ходить.
Інспектори надали домедичну допомогу 68-річному чоловікові, зігріли його за допомогою термоковдри та викликали швидку. Лікарі госпіталізували дніпрянина.

Софія Світла









