Ворог бив по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти близько півтора десятка разів атакували Нікопольщину. Били артилерією, дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників.
Через ворожі атаки у Нікополі загинув 52-річний чоловік.
Також постраждав чоловік 74 років. Йому надали необхідну медичну допомогу, буде відновлюватися вдома.
Ворог цілив по райцентру та Марганецькій громаді.
Пошкоджені підприємства, 16 приватних будинків, 12 господарських споруд, автомобілі й автобус, гараж, парник, 4 лінії електропередачі та стільки ж газогонів.

Юлія Олександрова









