На Дніпропетровщині школи частково перейшли на “дистанційку” через зростання захворюваності на ГРВІ.
За тиждень на Дніпропетровщині зареєстровано 15,4 тисячі випадків ГРВІ. Це на 10,7% більше показника минулого тижня.
Захворюваність на сезонному рівні, епідпоріг в цілому не перевищено.
Однак, перевищення епідпорогу спостерігається в окремих громадах: Криворізького, Павлоградського, Синельниківського районів.
У зв’язку із зростанням захворюваності серед дітей – на дистанційне навчання переведено класи та цілі школи в окремих громадах – це понад 2000 дітей: у Дніпровському, Криворізькому, Павлоградському районах.
Юлія Олександрова









