Окупанти вдарили КАБом по селу Новопавлівка на Синельниківщині.
Про це повідомив ексголова Новопавлівської громади Микола Гаврилов.
-“Приліт” КАБа в житлову забудову Новопавлівки. Бомба впала в кінець присадибної ділянки одного з домогосподарств, – поінформував він.
Внаслідок удару пошкоджено три приватні будинки.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









