Атака сталася два тижні тому, вранці 14 лютого. Про це дізналися нікопольські ЗМІ.
Поліція тоді оприлюднила фото з місця удару, зазначаючи лише, що атаковано адмінбудівлю.
Мер Олександр Саюк не постраждав. Попередньо, у той момент він був відсутній на робочому місці.
Під час сьогоднішньої пресконференції журналісти запитали мера про самопочуття.
-Життя триває. Працюємо далі. Це все, що я можу відповісти, – сказав він.
При цьому міський голова відмовився уточнити, чи знаходився він у робочому кабінеті на момент атаки дрона.

Інна Кот









