Окупанти накоїли багато лиха на Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Важкий день для Нікопольського району. Сьогодні окупанти навмисне цілили дронами-камікадзе по автівкам цивільних.
На жаль, у Марганецькій громаді загинув 51-річний чоловік, який їхав з 52-річною дружиною по справах. Вона отримала важкі поранення. Лікарі борються за її життя.
Також через ворожий удар дроном у Мирівській громаді постраждав 36-річний чоловік. Йому надали необхідну допомогу, лікуватиметься вдома.
Загалом по району окупанти здійснили 26 атак. Цілили також по Нікополю та Покровській громаді.
Через ворожі обстріли сталися пожежі, пошкоджений багатоквартирний будинок, підприємства, 11 приватних осель, 4 господарські споруди, інфраструктура, 3 автівки, газогін, лінія електропередачі та навіс.

Юлія Олександрова









