Ворог знову вдарив КАБом по Новопавлівській громаді Синельниківського району, а також атакував громади Нікопольщини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та вночі окупанти продовжили атакувати Нікопольщину.
Цілили безпілотниками по райцентру, Покровській та Марганецькій громадах. Пошкоджене агропідприємство, мікроавтобус та інфраструктура.
Також на ранок російські війська вдарили КАБом по Новопавлівській громаді Синельниківського району.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









