У Самарівському районі врятували рідкісного птаха.
Знесилений яструб замерзав на узбіччі дороги у кучугурі снігу.
Його помітили поліцейські офіцери громади Самарівського районного відділу поліції Микола Куян та Сергій Чумак, які патрулювали територію неподалік селища Магдалинівка.
Яструба відігріли у службовому автомобілі та доставили до притулку з допомоги безпритульним тваринам.
Птаха оглянув фахівець та залишив у себе для реабілітації.
Софія Світла









