Окупанти вдарили по Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ближче до ранку ворог атакував Нікопольщину з «Граду».
Окупанти випустили більше трьох десятків снарядів по Марганецькій громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.
В області на відмінно відпрацювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили 1 ворожий БпЛА.
Дякуємо за захист!
Юлія Олександрова








